EURO Group

Dane adresowe:

Miejscowość: 
Krapkowice
Ulica: 
ul. 1 Maja 2/103 (w budynku banku ING 1 piętro pokój 103)
Kod pocztowy: 
47-300

Województwo:

Dane kontaktowe:

Telefon: 
+ 48 77 466 14 40
Oferta: 

Jako agencja pośrednictwa pracy specjalizujemy się w usługach skierowanych do osób poszukujących pracy jak i do firm chcących pozyskać pracowników do realizacji swoich inwestycji.

Opis firmy: 

Nasza firma EURO Group oferuje pracę w Austrii. Istniejemy od roku 2009 i działamy w całej Polsce. Gówna siedziba została ulokowana w Krapkowicach, ale mamy również dwa oddziały w Krzyżanowicach oraz Kluczborku. Fachowo otrzymasz wszelką pomoc, gdyż nasi pracownicy to wyłącznie wykwalifikowani menadżerowie. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, a naszą specjalizacją jest pomoc w znalezieniu pracy każdej osobie prywatnej, jak również swoją ofertę kierujemy do firm, którzy poszukują zaangażowanych pracowników. Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej wiedzy gwarantujemy firmom dobór odpowiednich pracowników, a każdej osobie poszukującej pracy zapewnimy znalezienie stanowiska adekwatnego dla doświadczenia oraz umiejętności i oczekiwań.

Z naszą pomocą zatrudnisz się na takim stanowisku jak pracownik w sektorze budowlanym oraz metalurgicznym, a także elektrycznym. Zapewnimy umowę o pracę, a także nie pobieramy żadnych opłat związanych z pośrednictwem pracy. Pomożemy również w załatwieniu formalności w sprawie pobierania zasiłku rodzinnego na dzieci oraz przy rozliczeniu podatku rocznego.

Zapraszamy w godzinach od 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.